Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar




Yanbian Funde - Henan Jianye Tianjin Quanjian - Hebei China Sligo Rovers - Derry City Neman Grodno - Gomel Novopolotsk - Dinamo Brest Oulu - Ekenas IF KPV - OPS Gnistan - Jaro Honka - TPS Turku GrIFK - Haka RB Leipzig - Stuttgart M.gladbach - Leverkusen Frankfurt - Dortmund Augsburg - Hannover 96 Hamburger Sv - Bayern Munich Magdeburg - Unterhaching Munster - Karlsruher Sc Würzburger - Wehen SV Meppen - Fortuna Köln Paderborn - VfR Aalen Rot-Weiss - Hallescher W.Bremen II - Sportfreunde Rennes - Lille Nantes - Guingamp Monaco - Caen Metz - Dijon Angers - Toulouse Amiens - Bordeaux Sturm Graz - Mattersburg Altach - Wolfsberger AC St. Polten - Lask Linz Baumit Jablonec - Sparta Prag Teplice - Mfk Karvina HNK Cibalia - Slaven Kopriv Hajduk Split - Dinamo Zagreb Nac Breda - Zwolle Excelsior - Sp. Rotterdam VV Venlo - Den Haag Twente - Roda Chelsea - Watford Huddersfield - Manchester Utd Manchester City - Burnley Newcastle - Crystal Palace Southampton - West Bromwich Stoke - Bournemouth Swansea - Leicester Aston Villa - Fulham Barnsley - Hull Bolton - QPR Brentford - Sunderland Bristol City - Leeds Utd Derby - Sheffield Wed Middlesbrough - Cardiff Millwall - Birmingham Nottingham - Burton Albion Sheffield Utd - Reading Wolverhampton - Preston Wimbledon - Plymouth Blackburn - Portsmouth Blackpool - Wigan Bradford - Charlton Doncaster - Walsall Gillingham - Northampton Milton Keynes - Oldham Oxford - Rotherham Rochdale - Bristol Rovers Scunthorpe - Peterborough Shrewsbury - Fleetwood Southend - Bury Exeter - Port Vale Morecambe - Grimsby Newport - Mansfield Stevenage - Forest Green Swindon - Wycombe Crewe - Accrington Crawley Town - Luton Coventry - Colchester Cheltenham - Lincoln Carlisle - Notts County Cambridge - Chesterfield Barnet - Yeovil Chester City - Boreham Wood Ebbsfleet - Barrow Eastleigh - Gateshead Leyton Orient - Macclesfield Dover Athletic - Maidenhead Utd Fylde - Maidstone Guiseley - Solihull Moors Hartlepool - Sutton United Halifax Town - Torquay Aldershot - Tranmere Bromley - Woking Dagenham & Rb - Wrexham Olimpik Donetsk - Zirka Kirovohra Oleksandria - Veres Vorskla Poltava - Karpaty Lviv Juve Bucuresti - ACS Sepsi Constanta - CFR Cluj Hearts - St. Johnstone Kilmarnock - Hibernian Motherwell - Celtic Partick Thistle - FC Dundee Glasgow Rangers - Aberdeen Ross County - Hamilton Dunfermline - Livingston Dundee Utd - Inverness Falkirk - St. Mirren Brechin City - Queen of Morton - Dumbarton Arbroath - Airdrie United Alloa Athletic - East Fife Stranraer - Raith Rovers Albion Rovers - Queen`s Park Forfar Athletic - Ayr United Clyde - Peterhead Cowdenbeath - Stirling Albion Berwick Rangers - Montrose Elgin City - Stenhousemuir Edinburgh City - Annan Athletic Basel - Thun Zurich - Grasshoppers Sandecja Nowy - Cracovia Krakow Pogon Szczecin - Nieciecza Lechia Gdansk - Lech Poznan Atlas 1 - 0 Club Tijuana Morelia 0 - 0 Leon Vasco de - Coritiba Guarani - Esporte Juventude Criciuma - Internacional Londrina - Paysandu Ceara 2 - 2 Figueirense Vila Nova - Oeste CRB - Boa EC Pelotas - Santa Cruz Nautico 1 - 2 ABC Natal Cesena - Foggia Calcio Palermo - Novara Parma - Virtus Entella Pescara - Avellino Pro Vercelli - Carpi Salernitana - Frosinone Spezia - Perugia Ternana - Ascoli Venezia - Empoli Chojniczanka - Pogon Siedlce Miedz Legnica - Gornik Leczna Rakow Czestoch - Gks Tychy Odra Opole - Podbeskidzie Wigry Suwalki - Bytovia Bytow Stal Mielec - Chrobry Glogow Oliveirense - Real Sport Penafiel - Sp.Lisbon II Braga II - Sporting Covil Leixoes - Academica Famalicao - Viseu Nacional - Cova Piadade Luch Vladivostok - Olimpiyets Nizh Kuban Krasno - Krylya Sovetov Rotor Volgog - Tom Tomsk Fakel - Khimki Zenit II - Volgar Astrak Yenisey Krasno - Shinnik Baltika - Dynamo STP Tambov - Sibir Novo Orenburg - Avangard Kursk Levante - Getafe Osmanlıspor - Karabükspor Akhisar Bld - Gençlerbirliği Real Betis - Alaves Sampdoria - Crotone Valencia - Sevilla Yeni Malatyaspor - Trabzonspor Napoli - İnter Barcelona - Malaga Guarani 2 - 0 Ca Juventud Regatas 1 - 1 Boa EC Cerezo Osaka - Ventforet Kofu Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale Omiya Ardija - Kashiwa Reysol Vegalta Sendai - Shimizu S Vissel Kobe - Sagan Tosu Matsumoto Yamaga - Oita Trinita Renofa Yamaguch - Mito Hollyhock Daegu - Incheon United Fc Seoul - S.Bluewings Jeonnam Drag - Pohang Steel Ansan Greeners - Seoul ELand Ansan Police - Gyeongnam Bucheon - Suwon Fc Jubilo Iwata - Niigata Baoding Yingli - Qingdao Huangh Dalian Transcen - Wuhan Zall Hangzhou Greent - Shenzhen Fc Meizhou Hakka - Zhejiang Yiten Nei Mongol - Beijing Renhe Shanghai Shenxi - Shijiazhuang Lijiang Jiayunhao - Dalian Aerbin Melbourne City - Wellington Pho FC Tokyo - Consadole Sapporo Gifu fc - Tokyo Verdy Shonan Bellmare - Ehime Fc SKA Energia - FC Ufa Sydney - Western Sydney VVaren Nagasa - Nagoya Grampus Yokohama FM - Kashima Antlers Denizlispor - Adanademirspor İstanbulspor - Altınordu Braunschweig - Bochum Holstein Kiel - A.Bielefeld Union Berlin - Fürth Tosno - Rostov Tuzlaspor - Mersin İY 1461 Trabzonspor - Ankarademirspor Y.Diyarbakırspor - Darıca Gençlerbirliği 24 Erzincanspor - Yeni Orduspor Bld Vanspor - Gölcükspor Hibernian - Celtic Etimesgut Bld - Keçiörengücü Kırıkhanspor - Pazarspor GAIS - Norrby Gefle - Ik Frej Oskarshamns - Landskrona Eyüpspor - Kastamonuspor Sarıyer - Diyarbakır BŞB Menemen Bld - Hatayspor Kocaeli Birlik - Afjet Afyon Bodrum Bld - Tokatspor İnegölspor - Sancaktepe Bld Yeşil Bursa - Ergene Velimeşe Tire 1922 - Erokspor Ana Bağcılar SK - Muğlaspor Lens - Reims Levadiakos - PAS Giannina Arendal - IK Start DAC Dunajska - Trencin Carlstad UTD - Arameiska Umea FC - Nyköpings Bis Silkeborg - Sonderjyske Debrecen - Szombathelyi Ferencvaros - Ujpest Paksi SE - Mezokövesd Zsory Vasas - Balmazujvaros Videoton - Puskas FC Rubin Kazan - Dinamo Moscow AFC United - Elfsborg Degerfors - Helsingborg Varbergs - Orgryte Assyriska - FC Karlskrona Husqvarna FC - Oddevold Kristianstad - Skövde Aik Huesca - Cadiz Lierse - Cercle Brugge Deportes Iquique - Temuco Feirense - Rio Ave Senica - Ruzomberok Spartak Trnava - Podbrezova Zemplin - Nitra Zlate Moravce - Slovan Bratislava Kerkyra - Panaitolikos Uni_San Martin - Alianza Atletico Lokeren - Charleroi Aalesund - Kristiansund BK Sp.Moscow - Amkar Perm Numancia - Granada Bucaspor - Sivas Bld Gaziantepspor - Çaykur Rizespor Chiasso - Schaffhausen Servette - Rapperswil Setubal - Maritimo Lamia - Panathinaikos Eupen - KV Mechelen Sint Truiden - KV Oostende Sporting Cristal - Sport Rosario Hoya Lorca - Tenerife Sport Huancayo - D.Municipal Roeselare - Westerlo Kortrijk - AA Gent Huachipato - Catolica Sevilla II - Zaragoza Porto - Ferreira Montevideo FC - Nacional DF Plaza Colonia - Ca Juventud Rc Montevideo - Rampla Juniors CA River Plate - Sud America Melgar - Academia Cantol Real Garcilaso - Universitario Envigado - Atletico Huila

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS

Kazandıran Kuponlar Kazandıran Kuponlar

İddaa

Banko Maçlar

Seç Beğen Oyna Kuponu
Seç Beğen Oyna Kuponu

Değerlendirip Ayırdığımız Maçlar


Tahmin
Alt Üst Kuponu
Alt Üst Kuponu

KG VAR - KG YOK İddaa Kuponu


Tahmin
Yüksek Puanlı Kupon
Yüksek Puanlı Kupon

Sistemli Kupona Önerdiğimiz Maçlar


Tahmin
Kazandıran Kuponlar
İddaa
Programı ** SANAL KUPON OLUŞTURMA **
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplesman Oranlar   Yorum
21.10 08:00 228 Cerezo Osaka Ventforet Kofu
Yorum Yap
21.10 08:00 229 Sanfrecce Hiroshima Kawasaki Frontale
Yorum Yap
21.10 08:00 230 Omiya Ardija Kashiwa Reysol
Yorum Yap
21.10 08:00 231 Vegalta Sendai Shimizu S
Yorum Yap
21.10 08:00 232 Vissel Kobe Sagan Tosu
Yorum Yap
21.10 08:00 233 Matsumoto Yamaga Oita Trinita
Yorum Yap
21.10 08:00 234 Renofa Yamaguch Mito Hollyhock
Yorum Yap
21.10 08:00 235 Luch Vladivostok Olimpiyets Nizh
Yorum Yap
21.10 09:00 236 Daegu Incheon United
Yorum Yap
21.10 09:00 237 Fc Seoul S.Bluewings
Yorum Yap
21.10 09:00 238 Jeonnam Drag Pohang Steel
Yorum Yap
21.10 09:00 239 Ansan Greeners Seoul ELand
Yorum Yap
21.10 09:00 240 Ansan Police Gyeongnam
Yorum Yap
21.10 09:00 241 Bucheon Suwon Fc
Yorum Yap
21.10 09:00 242 Jubilo Iwata Niigata
Yorum Yap
21.10 09:30 243 Baoding Yingli Qingdao Huangh
Yorum Yap
21.10 09:30 244 Dalian Transcen Wuhan Zall
Yorum Yap
21.10 09:30 245 Hangzhou Greent Shenzhen Fc
Yorum Yap
21.10 09:30 246 Meizhou Hakka Zhejiang Yiten
Yorum Yap
21.10 09:30 247 Nei Mongol Beijing Renhe
Yorum Yap
21.10 09:30 248 Shanghai Shenxi Shijiazhuang
Yorum Yap
21.10 09:30 249 Lijiang Jiayunhao Dalian Aerbin
Yorum Yap
21.10 09:35 250 Melbourne City Wellington Pho
Yorum Yap
21.10 10:00 251 FC Tokyo Consadole Sapporo
Yorum Yap
21.10 10:00 252 Gifu fc Tokyo Verdy
Yorum Yap
21.10 10:00 253 Shonan Bellmare Ehime Fc
Yorum Yap
21.10 10:30 254 Yanbian Funde Henan Jianye
Yorum Yap
21.10 11:30 255 SKA Energia FC Ufa
Yorum Yap
21.10 11:50 256 Sydney Western Sydney
Yorum Yap
21.10 13:00 257 VVaren Nagasa Nagoya Grampus
Yorum Yap
21.10 13:00 258 Yokohama FM Kashima Antlers
Yorum Yap
21.10 13:00 259 Yenisey Krasno Shinnik
Yorum Yap
21.10 13:00 260 Denizlispor Adanademirspor
Yorum Yap
21.10 13:00 261 İstanbulspor Altınordu
Yorum Yap
21.10 13:15 262 Penafiel Sp.Lisbon II
Yorum Yap
21.10 13:30 263 Rakow Czestoch Gks Tychy
Yorum Yap
21.10 13:30 323 Tambov Sibir Novo
Yorum Yap
21.10 14:00 122 Levante Getafe
Yorum Yap
21.10 14:00 123 Osmanlıspor Karabükspor
Yorum Yap
21.10 14:00 264 Braunschweig Bochum
Yorum Yap
21.10 14:00 265 Holstein Kiel A.Bielefeld
Yorum Yap
21.10 14:00 266 Union Berlin Fürth
Yorum Yap
21.10 14:00 267 Tosno Rostov
Yorum Yap
21.10 14:00 268 Orenburg Avangard Kursk
Yorum Yap
21.10 14:00 269 Rotor Volgog Tom Tomsk
Yorum Yap
21.10 14:00 270 Tuzlaspor Mersin İY
Yorum Yap
21.10 14:00 271 1461 Trabzonspor Ankarademirspor
Yorum Yap
21.10 14:00 272 Y.Diyarbakırspor Darıca Gençlerbirliği
Yorum Yap
21.10 14:00 273 24 Erzincanspor Yeni Orduspor
Yorum Yap
21.10 14:00 274 Bld Vanspor Gölcükspor
Yorum Yap
21.10 14:00 275 Olimpik Donetsk Zirka Kirovohra
Yorum Yap
21.10 14:00 582 Novopolotsk Dinamo Brest
Yorum Yap
21.10 14:15 276 Hibernian Celtic
Yorum Yap
21.10 14:30 124 Chelsea Watford
Yorum Yap
21.10 14:30 277 Etimesgut Bld Keçiörengücü
Yorum Yap
21.10 14:30 278 Kırıkhanspor Pazarspor
Yorum Yap
21.10 14:35 282 Tianjin Quanjian Hebei China
Yorum Yap
21.10 15:00 283 Rot-Weiss Hallescher
Yorum Yap
21.10 15:00 284 Magdeburg Unterhaching
Yorum Yap
21.10 15:00 285 Paderborn VfR Aalen
Yorum Yap
21.10 15:00 286 Munster Karlsruher Sc
Yorum Yap
21.10 15:00 287 SV Meppen Fortuna Köln
Yorum Yap
21.10 15:00 288 W.Bremen II Sportfreunde
Yorum Yap
21.10 15:00 289 Würzburger Wehen
Yorum Yap
21.10 15:00 290 Gnistan Jaro
Yorum Yap
21.10 15:00 291 GrIFK Haka
Yorum Yap
21.10 15:00 292 Honka TPS Turku
Yorum Yap
21.10 15:00 293 KPV OPS
Yorum Yap
21.10 15:00 294 Oulu Ekenas IF
Yorum Yap
21.10 15:00 297 GAIS Norrby
Yorum Yap
21.10 15:00 298 Gefle Ik Frej
Yorum Yap
21.10 15:00 299 Oskarshamns Landskrona
Yorum Yap
21.10 15:00 300 Eyüpspor Kastamonuspor
Yorum Yap
21.10 15:00 301 Sarıyer Diyarbakır BŞB
Yorum Yap
21.10 15:00 302 Menemen Bld Hatayspor
Yorum Yap
21.10 15:00 303 Kocaeli Birlik Afjet Afyon
Yorum Yap
21.10 15:00 304 Bodrum Bld Tokatspor
Yorum Yap
21.10 15:00 305 İnegölspor Sancaktepe Bld
Yorum Yap
21.10 15:00 306 Yeşil Bursa Ergene Velimeşe
Yorum Yap
21.10 15:00 307 Tire 1922 Erokspor
Yorum Yap
21.10 15:00 308 Ana Bağcılar SK Muğlaspor
Yorum Yap
21.10 15:10 583 Neman Grodno Gomel
Yorum Yap
21.10 16:00 295 Baltika Dynamo STP
Yorum Yap
21.10 16:00 309 HNK Cibalia Slaven Kopriv
Yorum Yap
21.10 16:00 310 Lens Reims
Yorum Yap
21.10 16:00 311 Levadiakos PAS Giannina
Yorum Yap
21.10 16:00 312 Cesena Foggia Calcio
Yorum Yap
21.10 16:00 313 Palermo Novara
Yorum Yap
21.10 16:00 314 Parma Virtus Entella
Yorum Yap
21.10 16:00 315 Pescara Avellino
Yorum Yap
21.10 16:00 316 Pro Vercelli Carpi
Yorum Yap
21.10 16:00 317 Salernitana Frosinone
Yorum Yap
21.10 16:00 318 Spezia Perugia
Yorum Yap
21.10 16:00 319 Ternana Ascoli
Yorum Yap
21.10 16:00 320 Venezia Empoli
Yorum Yap
21.10 16:00 321 Arendal IK Start
Yorum Yap
21.10 16:00 322 Odra Opole Podbeskidzie
Yorum Yap
21.10 16:00 324 DAC Dunajska Trencin
Yorum Yap
21.10 16:00 325 Carlstad UTD Arameiska
Yorum Yap
21.10 16:00 326 Umea FC Nyköpings Bis
Yorum Yap
21.10 16:30 125 Augsburg Hannover 96
Yorum Yap
21.10 16:30 126 Frankfurt Dortmund
Yorum Yap
21.10 16:30 127 M.gladbach Leverkusen
Yorum Yap
21.10 16:30 128 RB Leipzig Stuttgart
Yorum Yap
21.10 16:30 129 Akhisar Bld Gençlerbirliği
Yorum Yap
21.10 16:30 327 Silkeborg Sonderjyske
Yorum Yap
21.10 16:30 328 Debrecen Szombathelyi
Yorum Yap
21.10 16:30 329 Ferencvaros Ujpest
Yorum Yap
21.10 16:30 330 Paksi SE Mezokövesd Zsory
Yorum Yap
21.10 16:30 331 Vasas Balmazujvaros
Yorum Yap
21.10 16:30 332 Videoton Puskas FC
Yorum Yap
21.10 16:30 333 Sandecja Nowy Cracovia Krakow
Yorum Yap
21.10 16:30 334 Rubin Kazan Dinamo Moscow
Yorum Yap
21.10 17:00 130 Huddersfield Manchester Utd
Yorum Yap
21.10 17:00 131 Manchester City Burnley
Yorum Yap
21.10 17:00 132 Newcastle Crystal Palace
Yorum Yap
21.10 17:00 133 Stoke Bournemouth
Yorum Yap
21.10 17:00 134 Swansea Leicester
Yorum Yap
21.10 17:00 335 Sturm Graz Mattersburg
Yorum Yap
21.10 17:00 336 Aston Villa Fulham
Yorum Yap
21.10 17:00 337 Barnsley Hull
Yorum Yap
21.10 17:00 338 Bolton QPR
Yorum Yap
21.10 17:00 339 Brentford Sunderland
Yorum Yap
21.10 17:00 340 Bristol City Leeds Utd
Yorum Yap
21.10 17:00 341 Derby Sheffield Wed
Yorum Yap
21.10 17:00 342 Middlesbrough Cardiff
Yorum Yap
21.10 17:00 343 Nottingham Burton Albion
Yorum Yap
21.10 17:00 344 Sheffield Utd Reading
Yorum Yap
21.10 17:00 345 Wolverhampton Preston
Yorum Yap
21.10 17:00 346 Wimbledon Plymouth
Yorum Yap
21.10 17:00 347 Blackburn Portsmouth
Yorum Yap
21.10 17:00 348 Blackpool Wigan
Yorum Yap
21.10 17:00 349 Bradford Charlton
Yorum Yap
21.10 17:00 350 Doncaster Walsall
Yorum Yap
21.10 17:00 351 Gillingham Northampton
Yorum Yap
21.10 17:00 352 Milton Keynes Oldham
Yorum Yap
21.10 17:00 353 Oxford Rotherham
Yorum Yap
21.10 17:00 354 Rochdale Bristol Rovers
Yorum Yap
21.10 17:00 355 Scunthorpe Peterborough
Yorum Yap
21.10 17:00 356 Shrewsbury Fleetwood
Yorum Yap
21.10 17:00 357 Southend Bury
Yorum Yap
21.10 17:00 358 Barnet Yeovil
Yorum Yap
21.10 17:00 359 Cambridge Chesterfield
Yorum Yap
21.10 17:00 360 Carlisle Notts County
Yorum Yap
21.10 17:00 361 Cheltenham Lincoln
Yorum Yap
21.10 17:00 362 Coventry Colchester
Yorum Yap
21.10 17:00 363 Crawley Town Luton
Yorum Yap
21.10 17:00 364 Crewe Accrington
Yorum Yap
21.10 17:00 365 Exeter Port Vale
Yorum Yap
21.10 17:00 366 Morecambe Grimsby
Yorum Yap
21.10 17:00 367 Newport Mansfield
Yorum Yap
21.10 17:00 368 Stevenage Forest Green
Yorum Yap
21.10 17:00 369 Swindon Wycombe
Yorum Yap
21.10 17:00 370 Fylde Maidstone
Yorum Yap
21.10 17:00 371 Aldershot Tranmere
Yorum Yap
21.10 17:00 372 Bromley Woking
Yorum Yap
21.10 17:00 373 Chester City Boreham Wood
Yorum Yap
21.10 17:00 374 Dagenham & Rb Wrexham
Yorum Yap
21.10 17:00 375 Dover Athletic Maidenhead Utd
Yorum Yap
21.10 17:00 376 Eastleigh Gateshead
Yorum Yap
21.10 17:00 377 Ebbsfleet Barrow
Yorum Yap
21.10 17:00 378 Guiseley Solihull Moors
Yorum Yap
21.10 17:00 379 Halifax Town Torquay
Yorum Yap
21.10 17:00 380 Hartlepool Sutton United
Yorum Yap
21.10 17:00 381 Leyton Orient Macclesfield
Yorum Yap
21.10 17:00 382 Fakel Khimki
Yorum Yap
21.10 17:00 383 Kuban Krasno Krylya Sovetov
Yorum Yap
21.10 17:00 384 Hearts St. Johnstone
Yorum Yap
21.10 17:00 385 Partick Thistle FC Dundee
Yorum Yap
21.10 17:00 386 Ross County Hamilton
Yorum Yap
21.10 17:00 387 Brechin City Queen of
Yorum Yap
21.10 17:00 388 Dundee Utd Inverness
Yorum Yap
21.10 17:00 389 Dunfermline Livingston
Yorum Yap
21.10 17:00 390 Falkirk St. Mirren
Yorum Yap
21.10 17:00 391 Morton Dumbarton
Yorum Yap
21.10 17:00 392 Albion Rovers Queen`s Park
Yorum Yap
21.10 17:00 393 Alloa Athletic East Fife
Yorum Yap
21.10 17:00 394 Arbroath Airdrie United
Yorum Yap
21.10 17:00 395 Forfar Athletic Ayr United
Yorum Yap
21.10 17:00 396 Stranraer Raith Rovers
Yorum Yap
21.10 17:00 397 Berwick Rangers Montrose
Yorum Yap
21.10 17:00 398 Clyde Peterhead
Yorum Yap
21.10 17:00 399 Cowdenbeath Stirling Albion
Yorum Yap
21.10 17:00 400 Edinburgh City Annan Athletic
Yorum Yap
21.10 17:00 401 Elgin City Stenhousemuir
Yorum Yap
21.10 17:00 402 AFC United Elfsborg
Yorum Yap
21.10 17:00 403 Degerfors Helsingborg
Yorum Yap
21.10 17:00 404 Varbergs Orgryte
Yorum Yap
21.10 17:00 406 Husqvarna FC Oddevold
Yorum Yap
21.10 17:00 407 Kristianstad Skövde Aik
Yorum Yap
21.10 17:00 408 Huesca Cadiz
Yorum Yap
21.10 17:00 409 Oleksandria Veres
Yorum Yap
21.10 17:00 568 Assyriska FC Karlskrona
Yorum Yap
21.10 17:15 135 Real Betis Alaves
Yorum Yap
21.10 18:00 136 Monaco Caen
Yorum Yap
21.10 18:00 413 Lierse Cercle Brugge
Yorum Yap
21.10 18:00 414 Deportes Iquique Temuco
Yorum Yap
21.10 18:00 415 Teplice Mfk Karvina
Yorum Yap
21.10 18:00 416 Chojniczanka Pogon Siedlce
Yorum Yap
21.10 18:00 417 Wigry Suwalki Bytovia Bytow
Yorum Yap
21.10 18:00 418 Braga II Sporting Covil
Yorum Yap
21.10 18:00 419 Famalicao Viseu
Yorum Yap
21.10 18:00 420 Feirense Rio Ave
Yorum Yap
21.10 18:00 421 Leixoes Academica
Yorum Yap
21.10 18:00 422 Nacional Cova Piadade
Yorum Yap
21.10 18:00 423 Oliveirense Real Sport
Yorum Yap
21.10 18:00 424 Juve Bucuresti ACS Sepsi
Yorum Yap
21.10 18:00 425 Senica Ruzomberok
Yorum Yap
21.10 18:00 426 Spartak Trnava Podbrezova
Yorum Yap
21.10 18:00 427 Zemplin Nitra
Yorum Yap
21.10 18:00 428 Zlate Moravce Slovan Bratislava
Yorum Yap
21.10 18:15 430 Kerkyra Panaitolikos
Yorum Yap
21.10 18:45 431 Uni_San Martin Alianza Atletico
Yorum Yap
21.10 19:00 137 Sampdoria Crotone
Yorum Yap
21.10 19:00 432 Lokeren Charleroi
Yorum Yap
21.10 19:00 433 Aalesund Kristiansund BK
Yorum Yap
21.10 19:00 434 Pogon Szczecin Nieciecza
Yorum Yap
21.10 19:00 435 Miedz Legnica Gornik Leczna
Yorum Yap
21.10 19:00 436 Stal Mielec Chrobry Glogow
Yorum Yap
21.10 19:00 437 Sp.Moscow Amkar Perm
Yorum Yap
21.10 19:00 438 Zenit II Volgar Astrak
Yorum Yap
21.10 19:00 439 Numancia Granada
Yorum Yap
21.10 19:00 440 Bucaspor Sivas Bld
Yorum Yap
21.10 19:15 441 Baumit Jablonec Sparta Prag
Yorum Yap
21.10 19:30 138 Southampton West Bromwich
Yorum Yap
21.10 19:30 139 Hamburger Sv Bayern Munich
Yorum Yap
21.10 19:30 140 Valencia Sevilla
Yorum Yap
21.10 19:30 141 Yeni Malatyaspor Trabzonspor
Yorum Yap
21.10 19:30 442 Altach Wolfsberger AC
Yorum Yap
21.10 19:30 443 St. Polten Lask Linz
Yorum Yap
21.10 19:30 444 Millwall Birmingham
Yorum Yap
21.10 19:30 445 Nac Breda Zwolle
Yorum Yap
21.10 19:30 446 Gaziantepspor Çaykur Rizespor
Yorum Yap
21.10 19:30 447 Vorskla Poltava Karpaty Lviv
Yorum Yap
21.10 20:00 449 Hajduk Split Dinamo Zagreb
Yorum Yap
21.10 20:00 450 Chiasso Schaffhausen
Yorum Yap
21.10 20:00 451 Servette Rapperswil
Yorum Yap
21.10 20:00 452 Basel Thun
Yorum Yap
21.10 20:00 453 Zurich Grasshoppers
Yorum Yap
21.10 20:15 454 Setubal Maritimo
Yorum Yap
21.10 20:30 455 Lamia Panathinaikos
Yorum Yap
21.10 20:45 456 Excelsior Sp. Rotterdam
Yorum Yap
21.10 20:45 457 VV Venlo Den Haag
Yorum Yap
21.10 20:45 458 Constanta CFR Cluj
Yorum Yap
21.10 21:00 142 Amiens Bordeaux
Yorum Yap
21.10 21:00 143 Angers Toulouse
Yorum Yap
21.10 21:00 144 Metz Dijon
Yorum Yap
21.10 21:00 145 Nantes Guingamp
Yorum Yap
21.10 21:00 146 Rennes Lille
Yorum Yap
21.10 21:00 459 Eupen KV Mechelen
Yorum Yap
21.10 21:00 460 Sint Truiden KV Oostende
Yorum Yap
21.10 21:00 461 Sporting Cristal Sport Rosario
Yorum Yap
21.10 21:00 462 Hoya Lorca Tenerife
Yorum Yap
21.10 21:15 463 Sport Huancayo D.Municipal
Yorum Yap
21.10 21:30 464 Roeselare Westerlo
Yorum Yap
21.10 21:30 465 Kortrijk AA Gent
Yorum Yap
21.10 21:30 466 Criciuma Internacional
Yorum Yap
21.10 21:30 467 Huachipato Catolica
Yorum Yap
21.10 21:30 468 Lechia Gdansk Lech Poznan
Yorum Yap
21.10 21:30 469 Sevilla II Zaragoza
Yorum Yap
21.10 21:45 147 Napoli İnter
Yorum Yap
21.10 21:45 148 Barcelona Malaga
Yorum Yap
21.10 21:45 470 Twente Roda
Yorum Yap
21.10 21:45 471 Sligo Rovers Derry City
Yorum Yap
21.10 22:00 473 Vasco de Coritiba
Yorum Yap
21.10 22:30 474 Pelotas Santa Cruz
Yorum Yap
21.10 22:30 475 Londrina Paysandu
Yorum Yap
21.10 22:30 476 Vila Nova Oeste
Yorum Yap
21.10 22:30 477 Porto Ferreira
Yorum Yap
21.10 22:30 478 Montevideo FC Nacional DF
Yorum Yap
21.10 22:30 479 Plaza Colonia Ca Juventud
Yorum Yap
21.10 22:30 480 Rc Montevideo Rampla Juniors
Yorum Yap
21.10 22:30 481 CA River Plate Sud America
Yorum Yap
21.10 23:00 482 Melgar Academia Cantol
Yorum Yap
21.10 23:00 483 Real Garcilaso Universitario
Yorum Yap
21.10 23:15 484 Envigado Atletico Huila
Yorum Yap
22.10 00:00 485 America Mineiro Parana
Yorum Yap
22.10 00:00 486 Audax Itali Colo Colo
Yorum Yap
22.10 00:00 487 Libertad Cerro Porteno
Yorum Yap
22.10 01:00 488 Lobos Buap Cruz Azul
Yorum Yap
22.10 01:00 489 Queretaro Santos Laguna
Yorum Yap
22.10 01:30 490 Deportes Tolima Bucaramanga
Yorum Yap
22.10 02:00 491 Luverdense Goias
Yorum Yap
22.10 02:00 492 La Equidad Medellin
Yorum Yap
22.10 02:10 493 Nac-Asuncion Rubio Nu
Yorum Yap
22.10 02:30 494 De Quillota Antofagasta
Yorum Yap
22.10 03:00 495 Bolivar Guabira
Yorum Yap
22.10 03:00 496 Tigres Toluca
Yorum Yap
22.10 03:06 497 Pachuca Puebla
Yorum Yap
22.10 03:30 498 Alianza Lima Union Comercio
Yorum Yap
22.10 03:45 499 Atletico Junior Club Santa
Yorum Yap
22.10 05:00 500 Club America Necaxa
Yorum Yap
22.10 08:00 501 Avispa Fukuoka Jef United
Yorum Yap
22.10 08:00 502 Fagiano Okayama Thespakusatsu
Yorum Yap
22.10 08:00 503 Kamatamare Montedio Yamagata
Yorum Yap
22.10 08:00 504 Roasso Kumamot Tokushima
Yorum Yap
22.10 08:00 505 Zweigen Kanaza Kyoto Sanga
Yorum Yap
22.10 09:00 506 Gangwon Jeonbuk Motors
Yorum Yap
22.10 09:00 507 Gwangju Sangju Sangmu
Yorum Yap
22.10 09:00 508 Ulsan Horang Jeju United
Yorum Yap
22.10 09:00 509 Anyang Busan Park
Yorum Yap
22.10 09:00 510 Seongnam Daejeon Citizen
Yorum Yap
22.10 09:00 511 Brisbane Roar Newcastle Jets
Yorum Yap
22.10 10:30 512 Changchun Yatai Jiangsu Suning
Yorum Yap
22.10 11:00 513 Perth Glory Mariners
Yorum Yap
22.10 11:00 514 Urawa Reds Gamba Osaka
Yorum Yap
22.10 13:00 149 Villarreal Las Palmas
Yorum Yap
22.10 13:00 515 FC Hobro Nordsjaelland
Yorum Yap
22.10 13:00 516 Real Oviedo Cordoba
Yorum Yap
22.10 13:00 517 Giresunspor Manisaspor
Yorum Yap
22.10 13:00 518 Ümraniyespor Gazişehir Antep
Yorum Yap
22.10 13:15 519 Arouca Gil Vicente
Yorum Yap
22.10 13:30 150 Chievo Verona
Yorum Yap
22.10 13:30 520 PSV Heracles
Yorum Yap
22.10 14:00 151 Sivasspor Bursaspor
Yorum Yap
22.10 14:00 521 Dinamo Minsk Slavia Mozyr
Yorum Yap
22.10 14:00 522 Ipswich Norwich
Yorum Yap
22.10 14:00 523 Asane FC Tromsdalen
Yorum Yap
22.10 14:00 524 Elverum Sandnes
Yorum Yap
22.10 14:00 525 Jerv FC Bodo Glimt
Yorum Yap
22.10 14:00 526 Strommen Ullensaker
Yorum Yap
22.10 14:00 527 Ural Akhmat Grozny
Yorum Yap
22.10 14:00 528 Stal Kamianske Odessa
Yorum Yap
22.10 14:30 152 Köln Werder Bremen
Yorum Yap
22.10 14:30 529 Aue Regensburg
Yorum Yap
22.10 14:30 530 Kaiserslautern Duisburg
Yorum Yap
22.10 14:30 531 Nürnberg Dyn.Dresden
Yorum Yap
22.10 14:35 281 Shanghai Sipg Guangzhou R&F
Yorum Yap
22.10 14:35 533 Chongqing Lifan Shanghai Shenh
Yorum Yap
22.10 14:35 534 Guangz Evergrande Guizhou Zhiche
Yorum Yap
22.10 14:35 535 Tianjin Teda Beijing Guoan
Yorum Yap
22.10 15:00 296 Sp Moscow II Tyumen
Yorum Yap
22.10 15:00 536 FC Admira Salzburg
Yorum Yap
22.10 15:00 537 Lyngby Odense
Yorum Yap
22.10 15:00 538 Fsv Zwickau Zeiss Jena
Yorum Yap
22.10 15:00 539 Tegs Sk Akropolis
Yorum Yap
22.10 15:00 540 Turgutluspor K-Erciyesspor
Yorum Yap
22.10 15:00 584 FK Slutsk Isloch
Yorum Yap
22.10 15:30 153 Everton Arsenal
Yorum Yap
22.10 15:30 541 Club Brugge Royal Antwerp
Yorum Yap
22.10 15:30 542 Brabrand Vendsyssel
Yorum Yap
22.10 15:30 543 Esbjerg Fremad Amager
Yorum Yap
22.10 15:30 544 Roskilde Fredericia FC
Yorum Yap
22.10 15:30 545 Skive Ik HB Koge
Yorum Yap
22.10 15:30 546 Thisted Nykobing
Yorum Yap
22.10 15:30 547 Vejle Viborg
Yorum Yap
22.10 15:30 548 Az Alkmaar Utrecht
Yorum Yap
22.10 15:30 549 Feyenoord Ajax
Yorum Yap
22.10 15:30 550 Elazığspor Samsunspor
Yorum Yap
22.10 15:30 551 Eskişehirspor Erzurum BŞB
Yorum Yap
22.10 16:00 154 Nice Strasbourg
Yorum Yap
22.10 16:00 155 Atalanta Bologna
Yorum Yap
22.10 16:00 156 Benevento Fiorentina
Yorum Yap
22.10 16:00 157 Milan Genoa
Yorum Yap
22.10 16:00 158 SPAL Sassuolo
Yorum Yap
22.10 16:00 159 Torino Roma
Yorum Yap
22.10 16:00 552 Lokomotiva Istra 1961
Yorum Yap
22.10 16:00 553 Asteras Panionios
Yorum Yap
22.10 16:00 554 Puszcza Niepo Olimpia Grudzi
Yorum Yap
22.10 16:00 555 Goteborg Ostersund
Yorum Yap
22.10 16:00 556 Sundsvall Norrkoping
Yorum Yap
22.10 16:00 557 Trelleborg Atvidaberg
Yorum Yap
22.10 16:00 558 Vasalunds Ifk Lulea
Yorum Yap
22.10 16:00 559 Mjallby Angelholms
Yorum Yap
22.10 16:00 585 Vitebsk Soligorsk
Yorum Yap
22.10 16:30 160 Freiburg Hertha Berlin
Yorum Yap
22.10 16:30 161 Kayserispor Konyaspor
Yorum Yap
22.10 16:30 561 Arka Gdynia Jagiellonia
Yorum Yap
22.10 16:30 562 CSKA Moscow Zenit
Yorum Yap
22.10 16:30 563 Glasgow Rangers Motherwell
Yorum Yap
22.10 17:00 564 Beerschot OH Leuven
Yorum Yap
22.10 17:00 565 Helsingor Fc Brondby
Yorum Yap
22.10 17:00 566 Benfica II Uniao Madeira
Yorum Yap
22.10 17:00 569 Vasteras Enskede
Yorum Yap
22.10 17:00 570 Valladolid Lugo
Yorum Yap
22.10 17:00 571 Wohlen Wil 1900
Yorum Yap
22.10 17:00 572 Luzern Young Boys
Yorum Yap
22.10 17:00 573 Sion FC Lugano
Yorum Yap
22.10 17:00 574 St. Gallen Lausanne
Yorum Yap
22.10 17:00 575 Illichivets Zorya Lugansk
Yorum Yap
22.10 17:15 162 Celta Vigo Atl-Madrid
Yorum Yap
22.10 17:30 577 Austria Wien Rapid Vienna
Yorum Yap
22.10 17:45 579 Heerenveen Vitesse
Yorum Yap
22.10 18:00 163 Tottenham Liverpool
Yorum Yap
22.10 18:00 164 Troyes Lyon
Yorum Yap
22.10 18:00 567 Santa Clara Guimaraes II
Yorum Yap
22.10 18:00 580 Santiago Wander CD Everton
Yorum Yap
22.10 18:00 586 Viktoria Plzen Zbrojovka Brno
Yorum Yap
22.10 18:00 588 Zaglebie Sosno Stomil Olsztyn
Yorum Yap
22.10 18:00 589 Porto II Varzim
Yorum Yap
22.10 18:00 590 Tondela Belenenses
Yorum Yap
22.10 18:00 591 Astra Giurgiu Voluntari
Yorum Yap
22.10 18:00 592 Tatran Presov Zilina
Yorum Yap
22.10 18:00 594 Rosegard Utsiktens Bk
Yorum Yap
22.10 18:00 595 Boluspor Balıkesirspor
Yorum Yap
22.10 18:15 598 Apollon Smirnis Xanthi
Yorum Yap
22.10 18:15 599 Platanias Larissa
Yorum Yap
22.10 18:30 600 Djurgarden Hacken
Yorum Yap
22.10 18:30 601 Oster Falkenbergs
Yorum Yap
22.10 18:45 602 Katowice Ruch Chorzow
Yorum Yap
22.10 19:00 165 Wolfsburg Hoffenheim
Yorum Yap
22.10 19:00 166 Udinese Juventus
Yorum Yap
22.10 19:00 587 Fastav Zlin Mlada Boleslav
Yorum Yap
22.10 19:00 603 Anderlecht Genk
Yorum Yap
22.10 19:00 604 Slavia Prague Liberec
Yorum Yap
22.10 19:00 605 Copenhagen AGF Aarhus
Yorum Yap
22.10 19:00 606 Molde Haugesund
Yorum Yap
22.10 19:00 607 Sandefjord Stromsgodset
Yorum Yap
22.10 19:00 608 Sogndal Sp.Sarpsborg
Yorum Yap
22.10 19:00 609 Stabaek Tromso
Yorum Yap
22.10 19:00 610 Viking Valerenga
Yorum Yap
22.10 19:00 611 Kongsvinger Mjondalen
Yorum Yap
22.10